Без наукових досліджень прогрес та розвиток суспільства неможливі. Ось чому на честь представників наукового світу започатковано Всесвітній день науки за мир та розвиток, що відзначається щорічно 10 листопада.  Це свято, засноване у 2001 році під егідою ЮНЕСКО.

Наука значно полегшує наше життя, служить на благо людства і об’єднує людей у ​​прагненні зробити світ кращим. Цей День також наголошує на важливості та актуальності науки для повсякденного життя.

Всесвітній день науки за мир та розвиток (World Science Day for Peace and Development) або Всесвітній день науки (World Science Day) відзначається щорічно з метою підвищити усвідомлення громадськістю у всьому світі користі науки, а також служить нагадуванням міжнародному співтовариству про необхідність використання науково-технічних наук, досягнень на користь миру та розвитку на благо людської цивілізації.

Для вшанування праці науковців та наукових співробітників в Україні було започатковано День науки. Це свято відзначається у третю суботу травня, яке встановлено указом Президента України Леоніда Кучми 1997 року.

Цього року керівник предметного гуртка «Екосфера» МАНІШЕВСЬКА Надія та його лідер ФІЛОНЕНКО Тетяна взяли участь у фестивалі «Студентської науки», який проходив у Національному університеті біоресурсів і природокористування України та отримали диплом за зайняте III місце у ХI «Фестивалі студентської науки – 2022».

Всі ми пам’ятаємо про те, що знання це світло, а незнання нехай залишаються в минулому! Нехай у цей день Ви дізнаєтеся щось нове. Пізнаєте, нехай невелику, але істину, а вона, як відомо звільнить Вас від чогось абсолютно непотрібного і зайвого, що заважає не тільки Вам, але безперечно, і оточуючим Вас людям. З Днем науки Вас!

Заступник директора з виховної роботи

ГЕТМАНЬЧИК Іванна